Dunajec Zakliczyn rywalem Olimpii.

W niedzielę 16 sierpnia zawodników Rogera Radlińskiego czeka spotkanie z Dunajcem Zakliczyn. Na mecz zapraszamy na Warszawską 43 o godzinie 17:00.

Zakliczynianie sezon rozpoczęli znakomicie inkasując w dwóch pierwszych spotkaniach komplet punktów, po wyjazdowym zwycięstwie z Unią Niedomice 3:6 oraz domowej wygranej 2:1 z Wisłą Szczucin. Dunajec zajmuję obecnie trzecie miejsce w tabeli.

W poprzednim sezonie w konfrontacji obu drużyn, górą była Olmpia, która wywiozła z Zakliczyna komplet punktów po zwycięstwie 0:1 i trafieniu Kamila Krzysztofiaka.

Wojniczanie bieżące rozgrywki rozpoczęli od porażki z Dąbrovią przy Warszawskiej 2:3 a w ostatniej kolejce wywieźli punkt z Zbylitowskiej Góry po bezbramkowym remisie. Olimpia zajmuję obecnie jedenastą pozycję w tabeli.

Sponsor serwisu:
Firma Remontowo-Wykończeniowa Józef Wróbel