Kryzys trwa.
Niestety po raz piąty z rzędu Olimpia nie zdobywa punktów na własnym boisku, zaliczając ponadto czwartą porażkę z rzędu. Tym razem trzy punkty z Warszawskiej wywozi Tuchovia, która wygrywa 1:4.
Skrót spotkania jutro...
Olimpia Wojnicz - Tuchovia Tuchów 1:4 (1:3)
K.Tadel 7' - S.Bielak 20', F.Płachno 22', S.Bielak 32', D.Rąpała 88'
Żółte kartki:
D.Bachara, W.Setlak, K.Krzysztofiak - S.Bielak, F.Płachno
P.Kwiecień - W.Setlak, P.Chudoba, R.Radliński (46' G.Kołeczek), H.Kowalski (30' M.Migoń), D.Bachara, K.Krzysztofiak, P.Broda, K.Blecharski, Ł.Kusion, K.Tadel
N.Wróbel, M.Migoń, G.Kołeczek
Tuchovia Tuchów:
S.Pawlik - K.Obnowski (68' D.Kordian), F.Płachno (65' M.Piórkowski), D.Rąpała, W.Stańczyk, K.Baran, S.Bielak (54' G.Florek), A.Kaczor (54' K.Sajdak), P.Bokał, D.Mazur, A.Mikrut (75' J.Bąk)
Ł.Chwistek, M.Piórkowski, K.Sajdak, J.Bąk, D.Kordian, G.Florek
Wojniczanie w ośmiu spotkaniach zdobyli cztery punkty i zajmują piętnaste miejsce w tabeli. W następnej kolejce drużyna Rogera Radlińskiego podejmie przy Warszawskiej ostatnią w tabeli Unię Niedomice, mecz zaplanowano na sobotę dziewiętnastego września o godzinie 16:00.