KS Rzuchowa przeciwnikiem Olimpii.

KS Rzuchową podejmie przy Warszawskiej Olimpia Wojnicz. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 25 października o godzinie 14:00, bez udziału publiczności.

Beniaminek zajmuję wysoką trzecią pozycję w tabeli i ma na koncie 21 punktów. W trzynastu meczach drużyna z Rzuchowej zanotowała 6 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki, strzelając 38 bramek przy stracie 33.

Zespół prowadzony przez Mateusza Reszczyńskiego w meczach wyjazdowych zaliczył 3 zwycięstwa w których pokonał: Ciężkowiankę 3:4, Zorzę 1:2 oraz Unię Niedomice 0:5, jeden punkt nasz najbliższy rywal zdobył w Skrzyszowie po remisie 3:3 a przegrywał w Dąbrowie Tarnowskiej 2:1, Zakliczynie 1:0 i w ostatniej kolejce z Wisłą Szczucin 6:2.

Olimpia odkąd drużynę objął Łukasz Kusion zaliczyła trzy zwycięstwa z rzędu, ostatnio Wojniczanie przywieźli trzy punkty z Pleśnej pokonując Pogórze 2:5 po golach Pawła Brody, Damiana Bachary, Konrada Senderaka, Patryka Chudoby i trafieniu Łukasza Kusiona. Nasza drużyna zajmuję obecnie trzynastą pozycję w tabeli z trzynastoma zdobytymi punktami. W Wojniczu Olimpia punkty w tej rundzie zdobyła tylko raz, pokonując 2 tygodnie temu Polan Żabno 4:0.

Spotkanie odbędzie się bez udziału widzów, jednak transmisję planuję przeprowadzić zespół z Rzuchowej, poniżej link do transmisji:

Kolejka 14 - 24/25 października

Pauza: GLKS Gromnik.