Niemoc Olimpii przy Warszawskiej.

Trwa kiepska seria Olimpii, która notuję czwartą porażkę z rzędu na własnym stadionie. Tym razem lepsi od Wojniczan okazali się zawodnicy Zorzy Zaczarnie, którzy wygrali przy Warszawskiej 2:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Hubert Kowalski i Patryk Chudoba. Olimpia około 60 minut grała w osłabieniu jednego zawodnika po czerwonej kartce dla Macieja Kijaka

Olimpia Wojnicz - Zorza Zaczarnie 2:3 (1:1)

H.Kowalski 37', P.Chudoba 90'+1 (k) - M.Kuta 15', G.Kluba 65', R.Zegar 78'

Żółte kartki:

N.Wróbel

Czerwona kartka:

M.Kijak 33'

N.Wróbel - W.Setlak, M.Kijak, P.Chudoba, G.Kołeczek, D.Bachara, R.Radliński (67' K.Krzysztofiak), J.Hynek (80' Ł.Kusion), P.Broda (85' K.Blecharski), H.Kowalski (75' M.Migoń), K.Tadel (70' K.Senderak)

P.Kwiecień, K.Senderak, Ł.Kusion, M.Migoń, K.Krzysztofiak, K.Blecharski

Zorza Zaczarnie:

J.Starzec - R.Zegar, M.Zając (82' Mt.Zych), S.Wałaszek, M.Pabian, T.Nytko, J.Marszałek (60' R.Sawa), M.Kuta, G.Kluba, T.Kapustka, D.Iwaniec (85' T.Libirt)

Mr.Zych, Mt.Zych, R.Sawa, T.Libirt, M.Jagiełło, B.Główczyk

Zawodnicy Rogera Radlińskiego po siedmiu kolejkach zgromadzili cztery punkty i zajmują piętnastą pozycję w tabeli. W następnej Olimpia podejmie na własnym boisku Tuchovię Tuchów, na mecz zapraszamy w niedzielę 13 września o godzinie 16:00.

Powiązana galeria: