Olimpia podejmie LUKS Skrzyszów.

Już w najbliższą środę 26 sierpnia Olimpię czeka kolejny pojedynek o ligowe punkty, tym razem do Wojnicza przyjeżdża LUKS Skrzyszów. Na spotkanie zapraszamy o godzinie 18:00.

Drużyna ze Skrzyszowa po czterech kolejkach zajmuję czwartą pozycję w tabeli z ośmioma wywalczonymi punktami. Do tej pory nasz najbliższy przeciwnik nie zaznał goryczy porażki. W pierwszej kolejce LUKS wywiózł punkt z Zaczarnia po remisie 1:1, następnie wygrał na własnym boisku z Tuchovią 2:1 a później na wyjeździe z Unią Niedomice 0:4, w ostatniej kolejce Skrzyszowianie po szalonym meczu zremisowali na własnym obiekcie z Wisłą Szczucin 4:4. Bilans bramkowy tej drużyny to jedenaście bramek strzelonych przy sześciu straconych.

Wojniczanie w niedzielę odnieśli swoje pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na wyjeździe GKS Gromnik 2:4. Teraz czekamy na pierwszy komplet punktów przed własną publicznością, gdyż do tej pory Olimpia punktowała tylko na boiskach rywali. Drużyna Rogera Radlińskiego plasuje się obecnie na jedenastym miejscu w tabeli z czterema zdobytymi punktami.

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Pauza:Tuchovia Tuchów.