Olimpia zmierzy się z Zorzą Zaczarnie.

W sobotę 29 lutego Olimpia rozegra swój szósty mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym. Tym razem zawodnicy Rogera Radlińskiego skonfrontują się z Zorzą Zaczarnie. Początek meczu o godzinie 14:00 przy Warszawskiej w Wojniczu.

Zorza po pierwszej części sezonu zajmuję dziewiąte miejsce w tabeli ligi okręgowej z dwudziestoma zdobytymi punktami. Jesienią w spotkaniu o punkty lepsi okazali się nasi rywale, którzy wywieźli z Wojnicza 3 punkty po zwycięstwie 0:2.

Olimpia w poprzednich sparingach przegrywała z IV ligowymi Okocimski Brzesko i Wolanią Wola Rzędzińska kolejno 0:4 i 5:1 oraz wygrywała z Orłem Dębno 7:2, Gołavią Gosławice 1:0 oraz tydzień temu z występującymi w MLJ, juniorami Unii Tarnów 0:3.