Polan Żabno ostatnim rywalem Olimpii !

Spotkaniem z Polanem rozgrywki ligowe zakończą zawodnicy Olimpii. Początek meczu dzisiaj o godzinie 18:00 w Żabnie.

Drużyna Daniela Kurzawskiego zajmuję szóste miejsce w tabeli z czterdziestoma sześcioma punktami na koncie. Polan w dwudziestu dziewięciu meczach zanotował 14 zwycięstw, 4 remisy i 11 porażek. Bilans bramek 69 strzelonych do 52 straconych.

Nasz najbliższy przeciwnik przegrał swoje dwa ostatnie spotkania, najpierw w Ciężkowicach z Ciężkowianką 3:2 a tydzień temu z Wolanią aż 8:0 również na wyjeździe.

W Żabnie Polan odnotował 7 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki.

W jesiennej konfrontacji obu drużyn lepsi okazali się Żabnianie, którzy wywieźli z Warszawskiej 3 punkty po zwycięstwie 2:4. Bramki dla Olimpii w tym spotkaniu zdobyli Piotr Gałuszka i Kamil Tadel.

Olimpia w poprzedni weekend pożegnała się zwycięstwem z własną publicznością, wygrywając w Wojniczu z grającym w dziesięciu KS US Śmigno 4:1, po dwóch bramkach Szymona Oszusta oraz trafieniach Kamila Burnóga i Kamila Tadla. Nasza drużyna zajmuję obecnie dziewiąte miejsce w tabeli, żeby zakończyć na tej pozycji sezon Wojniczanie muszą wywalczyć z Polanem 1 punkt, nie oglądając się na inne drużyny.

Kolejka 30 - 15/16 czerwca

Ciężkowianka Ciężkowice - Wolania Wola Rzędzińska 15 czerwca, 18:00