Trzy punkty zostają w Wojniczu.

Po emocjonującej końcówce spotkania Olimpiapokonaław Wojniczu Ciężkowiankę3:2(1:2). Dwie bramki dla wojniczan zdobyłGniady, a jednąSzumlański.

Kolejny mecz, który obfitował w okazje do zdobycia bramek dla Olimpii. Wojniczanie wykorzystali trzy z nich, które ostatecznie dały im 3 punkty.

1:0 – 6 minuta, dośrodkowanie z lewej strony Lądwika na pole karne w okolice szesnastki, które uderzeniem głową z 6 metrów finalizuje Gniady
2:2 – 86 minuta, dośrodkowanie na pole karne przez Oszusta, do piłki dochodzi Gniady i z 14 metrów płaskim strzałem po długim rogu umieszcza piłkę w siatce
3:2 – 90 minuta – indywidualna akcja Kamińskiego, który minął jednego obrońcę i z piłką wbiegł w szesnastkę, gdzie został sfaulowany. Sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Szumlański.

Bramki dla gości: 26 i 38 minuta.

Olimpia:Stefański – Lądwik, Tadel (46′ Hynek ), Kijak, Kusion, J. Radliński, Strojny, (70′ Oszust) M. Nowak, Szumlański, Kamiński, Gniady (88′ Senderak)

Na ławce rezerwowych pozostali Sołtys i Kleszcz.