Wyjazd do Pleśnej.

Pogórze Pleśna będzie sobotnim rywalem Olimpii. Mecz odbędzie się o godzinie 15:00, bez udziału publiczności.

Drużyna z Pleśnej zajmuję obecnie szóste miejsce w tabeli, rozegrała dotąd 12 spotkań w których zdobyła 19 punktów. Zaliczyła w tym czasie 5 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki, strzelając rywalom 27 bramek przy stracie 23.

Pogórze zdecydowaną większość punktów zdobyła na własnym obiekcie gdzie wygrywała 4 razy, 2 razy remisowała i tylko raz przegrała. Zwycięstwem naszych rywali na własnym boisku zakończyły się mecze z: Cieżkowianką 2:0, Dąbrovią 4:2, Zorzą Zzaczarnie 2:1 i Unią Niedomice 3:2, podziałem punktów kończyły się ich konfrontacje z LUKS Skrzyszów 1:1 oraz Tuchovią 2:2, komplet punktów z Pleśnej wywiózł jak dotąd jedynie lider z Zakliczyna.

W ostatniej kolejce zespół prowadzony przez Andrzeja Wójcika przegrał w Szczucinie z Wisłą 1:0. Przerywając tym samym swoją serię trzech spotkań bez porażki.

W poprzednim sezonie Wojniczanie wygrali z Pogórzem na wyjeździe 1:2 po trafieniach Kamila Krzysztofiaka i Damiana Bachary.

Olimpia w ostatniej kolejce w końcu przełamała się przed własną publicznością i pokonała przy Warszawskiej Polan Żabno 4:0 po golach Konrada Senderaka, Łukasza Kusiona, Damiana Bachary i bramce samobójczej. Wojniczanie, którzy notują obecnie serię dwóch zwycięstw z rzędu zajmują czternaste miejsce w tabeli z dziesięcioma zdobytymi punktami. Drużyna Łukasza Kusiona w spotkaniach wyjazdowych zaliczyła 2 zwycięstwa oraz po jednym remisie i porażce.

Spotkanie z powodu zaostrzenia obostrzeń związanych epidemią koronawirusa odbędzie się bez udziału publiczności,