Wyjazd do Szczucina.

W Szczucinie swoje najbliższe spotkanie rozegrają zawodnicy Olimpii Wojnicz. Spotkanie z miejscową Wisłą zaplanowano na niedzielę 27 września o godzinie 16:00.

Szczucinianie w ośmiu spotkaniach zdobyli jedenaście punktów, zaliczając 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Wisła zajmuję obecnie jedenaste miejsce w tabeli i legitymuje się bilansem bramkowym - 14:13.

Drużyna ze Szczucina tegoroczne rozgrywki rozpoczęła od remisu na własnym boisku z Dunajcem Zbylitowska Góra 2:2, następny mecz to porażka w Zakliczynie 2:1, trzecia kolejka przyniosła pierwszy komplet punktów zdobyty u siebie z GKS Gromnik, następnie Wisła zremisowała w Skrzyszowie 4:4 żeby tydzień później wygrać w Szczucinie z LKS Szynwałd 2:0, później przyszły dwie przegrane z rzędu, pierwsza w Zaczarniu 2:0 a druga z Tuchovią 0:3, w swoim ostatnim meczu przed ubiegłotygodniową pauzą drużyna Jarosława Będkowskiego pokonała na wyjeździe Unię Niedomice 0:2.

Wisła w Szczucinie zaliczyła 2 zwycięstwa oraz po jednym remisie i porażce, zdobywając na własnym boisku 7 punktów.

W poprzednim sezonie Olimpia przegrała przy Warszawskiej z Wisłą 1:2. Jedyne trafienie dla Wojniczan zaliczył Jakub Kleszcz.

Olimpia zalicza ostatnio bardzo słaby okres, ostatnie punkty zdobywając pięć kolejek temu po wyjazdowym zwycięstwie z GKS Gromnik. W minionej kolejce Wojniczanie przegrali przy Warszawskiej z Unią Niedomice 1:3 (bramka P.Brody) czego skutkiem była dymisja wieloletniego trenera Rogera Radlińskiego. Olimpia lepiej radzi sobie w tym sezonie na wyjazdach, gdzie zdobyliśmy wszystkie dotychczasowe punkty. Drużynę w spotkaniu z Wisłą poprowadzi Łukasz Kusion, który przejmuję drużynę na przedostatnim miejscu w tabeli i z czterema punktami na koncie.

Kolejka 10 - 26/27 września

Pauza:Dunajec Zbylitowska Góra.