Z Polanem przy Warszawskiej.

W spotkaniu z Polanem Żabno swoich pierwszych punktów przed własną publicznością w tym sezonie będzie szukała Olimpia Wojnicz. Początek meczu o godzinie 15:00 w niedzielę 11 października.
Żabnianie w jedenastu spotkaniach zdobyli 12 punktów i zajmują dwunaste miejsce w tabeli, zaliczając 4 zwycięstwa i 7 porażek. Bilans bramkowy tego zespołu to 24 bramki strzelone do trzydziestu straconych.
Polan rozgrywki rozpoczął od trzech zwycięstw pokonując najpierw po walkowerze Ikar Odporyszów 3:0 (na boisku 2:3), następnie Dąbrovię na wyjeździe 1:2 i u siebie takim samym rezultatem wygrywając z Dunajcem Zbylitowska Góra, później zespół Daniela Kurzawskiego przegrał w Zakliczynie z Dunajcem 6:2 by w następnej kolejce pokonać u siebie GKS Gromnik 4:0. Były to ostatnie punkty wywalczone przez drużynę z Żabna która przegrała kolejne 6 spotkań: z LUKS Skrzyszów 5:2, LKS Szynwałd 0:2, Zorzą Zaczarnie 5:2, Tuchovią 3:4, Unią Niedomice 3:2 i w ostatniej kolejce z Wisłą Szczucin 2:3.
Nasz najbliższy rywal w meczach wyjazdowych punktował tylko raz, pokonując na wyjeździe Dąbrovię 1:2, pozostałe 4 spotkania kończyły się porażkami.
W poprzednim sezonie Wojniczanie pokonali przy Warszawskiej Polan 5:3 po bramkach Damiana Bachary, Pawła Brody, Jakuba Kleszcza, Kamila Tadla i samobójczym trafieniu Szymona Zielińskiego.
Drużyna prowadzona przez Łukasza Kusiona w ostatniej kolejce zaliczyła przymusową pauzę w rpzgrywkach. W swoim ostatnim spotkaniu Olimpia przełamała serię pięciu porażek z rzędu i wygrała w Szczucinie z Wisłą 1:2 po trafieniach Kamila Tadla i Damiana Bachary. Wojniczanie fatalnie w tym sezonie radzą sobie przy Warszawskiej przegrywając wszystkie mecze na własnym stadionie. Nasza drużyna po dziesięciu meczach zdobyła 7 punktów i zajmuję obecnie piętnastą pozycję w tabeli.
Sponsor serwisu:

Kolejka 12 - 10-11 października