Zaczynamy od porażki.

Trzy punkty z Wojnicza wywieźli zawodnicy Dąbrovi Dąbrowa Tarnowska, którzy pokonali Olimpię przy Warszawskiej 2:3. Nasza drużyna mecz kończyła w dziewiątkę po czerwonych kartkach K.Krzysztofiaka i M.Kijaka.

Goście pierwszą bramkę strzelili po blisko pół godzinie gry, rzut karny sprokurowany przez M.Migonia pewnie wykorzystał A.Majka i takim rezultatem zakończyła się pierwsza część spotkania.

W drugiej odsłonie meczu działo się o wiele więcej. Druga bramka dla Dąbrovii padła dwie minuty po wznowieniu gry, dośrodkowanie z prawej strony boiska podbija jeszcze głową W.Setlak a ta spada pod nogi M.Sasa, który lekkim ale precyzyjnym strzałem z pierwszej piłki podwyższa prowadzenie. W 68' minucie spotkania z boiska wylatuje K.Krzysztofiak, który dostaje dwie żółte kartki w krótkim okresie czasu pierwszą za faul drugą za odepchnięcie przeciwnika. Olimpia nieoczekiwanie po tym osłabieniu zdołała doprowadzić do remisu. Pierwszy gol padł po indywidualnej akcji K.Tadla na skrzydle, który efektownym zwodem minął obrońcę i dograł piłkę wzdłuż bramki do Hynka, który najpierw nie trafił w piłkę lecz przy drugiej próbie był bezbłędny i umieścił pewnie piłkę pod poprzeczką bramki. Drugie trafienie padło dwie minuty później, tym razem J.Radliński zdecydował się na indywidualną akcję, wbiegł na pełnej szybkości w pole karne rywali ale został sfaulowany, a z jedenastu metrów nie pomylił się M.Kijak. Ostatnie słowo należało jednak do Dąbrovii, po kontrataku już w doliczonym czasie gry M.Kijak fauluje zawodnika w polu karnym gości a za dyskusje z sędzią zostaje ukarany czerwoną kartką. Jedenastkę pewnie wykorzystuje A.Chwałek i to Dąbrowianie wywożą z Wojnicza trzy punkty.

Olimpia Wojnicz - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2:3 (0:1)

Bramki:

J.Hynek 70', M.Kijak 72' (k) - A.Majka 25' (k), M.Sas 47', A.Chwałek 90' (k)

Żółte kartki:

P.Broda, K.Krzysztofiak x2, W.Setlak

Czerwona kartka:

K.Krzysztofiak 68' (druga żółta), M.Kijak 90'

Olimpia Wojnicz:

P.Kwiecień - M.Migoń (80' M.Moskwa), P.Chudoba (30'G.Kołeczek), M.Kijak, W.Setlak, K.Krzysztofiak, J.Hynek, P.Broda (60' Ł.Kusion), K.Blecharski (65' K.Senderak), J.Radliński, K.Tadel (82' J.Wróbel)

Ławka rezerwowych:

N.Wróbel, G.Kołeczek, K.Senderak, Ł.Kusion, R.Radliński, M.Moskwa, J.Wróbel

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska:

P.Dynak - P.Wnęk, S.Sas, W.Byszewski (46; M.Warias), M.Kozicki, D.Lizak (65' K.Woźniak), A.Chwałek, A.Majka, M.Kędzierski (78' D.Sendor), D.Kaczówka, M.Sas

S.Panek, K.Woźniak, D.Sendor, M.Warias

W następnej kolejce zawodników Rogera Radlińskiego czeka wyjazdowe spotkanie z Dunajcem Zbylitowska Góra, które odbędzie się w niedzielę 9 sierpnia o godzinie 17:00.