KS Rzuchowa wygrywa w Wojniczu.

KS Rzuchowa przerwała serię zwycięstw Olimpii. Goście wygrali 1:4 po trzech golach z rzutów karnych i jednym z rzutu wolnego. Wojniczanie mecz kończyli w dziesiątkę po drugiej żółtej a w konsekwencji czerwonej kartce dla Wojciecha Setlaka w doliczonym czasie gry.

Skrót mecz:

Jak padły bramki:

1:0 55'
Kusion dośrodkowuje z rzutu rożnego w pole karne gości, strącona piłka spada wprost pod nogi Bachary, który z około dziesięciu metrów umieszcza ja w siatce wyprowadzając Olimpię na prowadzenie.

1:1 66'
Skubisz pewnie wykorzystuje "jedenastkę" sprokurowaną przez Hynka po rzucie rożnym.

1:2 74'
KS Rzuchowa wychodzi na prowadzenie ponownie wykorzystując rzut karny egzekwowany przez Skubisza, po faulu Setlaka przy w rzucie z autu

1:3 81'
W polu karnym poślizgnął się Hynek faulując zawodnika z Rzuchowej. Sędzia po raz trzeci wskazuje na wapno a hat-tricka kompletuje Skubisz, pokonując Kwietnia.

1:4 90'
Jabłoński ustala wynik spotkania pięknym strzałem z rzutu wolnego z bocznego sektora boiska.

Olimpia Wojnicz - KS Rzuchowa 1:4 (0:0)

D.Bachara 55' - D.Skubisz 66' (k), 74' (k), 81' (k), K.Jabłoński 90'

Żółte kartki:

K.Senderak, W.Setlak x2 - M.Orłowski, D.Skubisz, P.Krawiec

Czerwona kartka:

W.Setlak 90'+1

P.Kwiecień - M.Kijak (84' G.Kołeczek), P.Chudoba, W.Setlak, H.Kowalski, D.Bachara (85' M.Migoń), K.Krzysztofiak (60' M.Moskwa), J.Hynek, Ł.Kusion (70' J.Radliński), P.Broda, K.Senderak (63' M.Uchwat)

M.Moskwa, J.Radliński, M.Uchwat, K.Migoń, M.Migoń, G.Kołeczek,

KS Rzuchowa:

B.Pociecha (46' P.Wróbel) - R.Słomski, D.Skubisz, M.Skrzyniarz, M.Orłowski, A.Krakowski (69' K.Jabłoński), K.Kocik, P.Ziomek (85' Ł.Wójcik), K.Rybak, P.Krawiec, D.Bajorek

M.Reszczyński, K.Jabłoński, P.Wróbel, Ł.Wójcik

Olimpia po tej porażce utrzymała trzynastą pozycję w tabeli, którą zajmuję z trzynastoma zdobytymi punktami.

W następnej kolejce przeciwnikiem drużyny Łukasza Kusiona będzie LKS Ładna. Spotkanie odbędzie się w sobotę 31 października o godzinie 13:00 na wyjeździe.

Powiązana galeria: