Wyjazd do Ładnej.

LKS Ładna będzie najbliższym rywalem Olimpii, spotkanie odbędzie się w niedzielę 31 października o godzinie 13:00 na wyjeździe.

Zespół Krzysztofa Krauze na 13 rozegranych spotkań 6 wygrał a siedem przegrał i z osiemnastoma punktami zajmuję dziewiąte miejsce w tabeli, strzelając przeciwnikom 33 bramki i tyle samo tracąc.

Drużyna z Ładnej w spotkaniach na własnym boisku wygrała 4 z siedmiu spotkań, pokonując: Ciężkowiankę 2:1, Zorzę 6:1, Tuchovią 3:1 oraz Unią Niedomice 2:1 i pozostaje niepokonana u siebie od trzech spotkań. Punkty z Ładnej wywiozła Dąbrovia po zwycięstwie 2:3, Dunajec Zakliczyn wygrywając 2:9 oraz LUKS Skrzyszów 0:2.

W ostatniej kolejce Ładnianie przegrali na wyjeździe z Wisłą Szczucin 3:2.

Konfrontacja obu drużyn z poprzednich rozgrywek zakończyła się zwycięstwem Olimpii, która wygrała w Ładnej 2:4 po dwóch golach Macieja Kijaka oraz trafieniach Jakuba Kleszcza i Szymona Oszusta.

Wojniczanie w ostatniej kolejce przegrali przy Warszawskiej z beniaminkiem z Rzuchowej 1:4 (gol Damiana Bachary) ale utrzymali trzynastą lokatę w tabeli które zajmują z trzynastoma wywalczonymi punktami. Drużyna Łukasza Kusiona większość punktów w tym sezonie zdobywa na boiskach rywali gdzie wygraliśmy 3 spotkania, jedno skończyło się remisem a jedno porażką.