Mecz z liderem.
Zmierzający pewnie do IV ligi Dunajec Zakliczyn będzie kolejnym rywalem Olimpii. Spotkanie odbędzie się w środę 5 maja o godzinie 17:30 na wyjeździe.
Drużyna Dariusza Gwiżdża to jedyna niepokonana drużyna w naszej lidze, mało tego Dunajec nie zdobył trzech punktów w sezonie tylko raz, gdy jeden punkt z Zakliczyna po remisie 0:0 dopisała sobie Dąbrovia. Nasi najbliżsi przeciwnicy mają na koncie 55 punktów a ich bilans bramkowy to 86 bramek strzelonych do 21 straconych.
Zakliczynianie w rundzie wiosennej pokonali u siebie kolejno Unię Niedomice 7:0 i LKS Ładna 7:3 a w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe ostatnią w tabeli Ciężkowiankę 2:5. Dunajec notuje obecnie serię czterech zwycięstw z rzędu.
W jesiennym spotkaniu obu drużyn, lepszy był Dunajec, który wywiózł z Warszawskiej trzy punkty po zwycięstwie 0:4.
Dla Olimpii będzie to już czwarte z rzędu spotkanie w tej rundzie rozgrywane na wyjeździe. Obecnie drużyna Łukasza Kusiona, przegrała wszystkie mecze na wiosnę. W ostatniej kolejce lepsza okazała się Tuchovia, która wygrała 2:1, strzelając zwycięską bramkę w ostatniej akcji spotkania. Wojniczanie w dziewiętnastu spotkaniach zdobyli 19 punktów i zajmują trzynastą pozycję w tabeli.
Więcej na:
www.olimpia-wojnicz.futbolowo.pl