Porażka w ostatnich sekundach.
Notujemy trzecią porażkę z rzędu w rundzie wiosennej. Mimo prowadzenia po pierwszej połowie to Tuchovia dopisuje sobie 3 punkty po bramce w samej końcówce spotkania.
30' 0:1
Perfekcyjne dośrodkowanie Brody po rozegraniu rzutu rożnego wykorzystuje Tadel, który nie daje szans bramkarzowi po mocnym uderzeniu głową.
60' 1:1
Dośrodkowanie z bocznej strony boiska zamyka zawodnik Tuchovi, który przytomnie odgrywa na dziesiąty metr do Barana a ten precyzyjnym strzałem tuż przy słupku pokonuje dobrze dysponowanego w tym meczu Sołtysa.
90'+4 2:1
Piłkę dośrodkowaną z rzutu wolnego z okolic połowy boiska piąstkuje Sołtys, robi to jednak tak niefortunnie że spada ona wprost na głowę Bielaka, który z najbliższej odległości kieruję ją do pustej bramki, chwilę później sędzia odgwizduję koniec spotkania.
Tuchovia Tuchów - Olimpia Wojnicz 2:1 (0:1)
S.Baran 60', S.Bielak 90'+4 - K.Tadel 30'
Żółte kartki:
M.Wantuch, J.Sarad, M.Salwa - D.Bachara, H.Kowalski
Tuchovia Tuchów:
S.Pawlik - K.Szczepański (58' P.Bobak), D.Rąpała, K.Obnowski (63' J.Różycki), D.Mazur, J.Sarad, S.Bielak, J.Fortecki (75' M.Salwa), M.Wantuch, M.Nowak (70' A.Kaczor), S.Baran
A.Kaczor, P.Bobak, J.Bąk, J.Różycki, M.Salwa, K.Żydowski
N.Sołtys - K.Migoń (55' B.Kuboń), M.Kijak, Ł.Kusion, W.Setlak, D.Bachara, H.Kowalski, J.Hynek (86' D.Sumara), K.Tadel, P.Broda (84' M.Uchwat), K.Senderak (55' M.Moskwa)
P.Kwiecień, D.Sumara, M.Uchwat, B.Kuboń, M.Moskwa, J.Grzelak, D.Kabat
Olimpia po tej kolejce w dalszym ciągu zajmuję trzynastą pozycję w tabeli. Najbliższym rywalem naszej drużyny będzie liderujący Dunajec Zakliczyn, z którym zmierzymy się w środę 5 maja o godzinie 17:30 na wyjeździe.
Więcej na:
www.olimpia-wojnicz.futbolowo.pl
Sponsor strony:
Firma Remontowo-Wykończeniowa Józef Wróbel
Kolejka 25 - 1/2 maja
Pauza: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska.
Tuchovia Tuchów - Olimpia Wojnicz 2:1
Ikar Odporyszów - Dunajec Zbylitowska Góra 3:1