Mecz z Tuchovią.

Tuchovia Tuchów będzie dzisiejszym rywalem Olimpii dla której będzie to trzecie z rzędu spotkanie wyjazdowe w rundzie wiosennej. Mecz odbędzie się o godzinie 15:30 na boisku w Białej Lubaszowej, gdzie swoje spotkanie ze względu na remont stadionu rozgrywa nasz przeciwnik.
Drużyna Mateusza Salwy w osiemnastu spotkaniach zdobyła 23 punkty i zajmuję jedenastą pozycję w tabeli. Tuchowianie w tym sezonie wygrali 7 spotkań, 2 zremisowali i ponieśli 9 porażek, strzelając 38 bramek przy stracie 41.
Tuchovia większość spotkań w bieżących rozgrywkach rozegrała na wyjeździe, w roli gospodarza występując jedynie 3 razy, odnosząc jedno zwycięstwo z LKS Szynwałd 1:0 (mecz rozegrano w Szynwałdzie) oraz dwa razy przegrywając na wiosnę w Białej Lubaszowej z GKS Gromnik 0:2 oraz Wisłą Szczucin 0:1. Obecnie nasi rywale notują serię pięciu porażek z rzędu.
Jesienią Tuchovia wygrała przy Warszawskiej 1:4, mimo prowadzenia Olimpii 1:0 po golu Kamila Tadla.
Wojniczanie wiosną nie zdobyli jeszcze punktów, przegrywając dwa pierwsze spotkania w Dąbrowie Tarnowskiej 3:0 oraz ostatnio w Zaczarniu 1:4. Zespół Łukasza Kusiona po osiemnastu kolejkach zgromadził 19 punktów i zajmuję trzynaste miejsce w tabeli.
Więcej na:
www.olimpia-wojnicz.futbolowo.pl
Sponsor serwisu:
Firma Remontowo-Wykończeniowa Józef Wróbel

Kolejka 25 - 1/2 maja

Pauza: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska.
Tuchovia Tuchów - Olimpia Wojnicz 1 maja, 15:30
Ikar Odporyszów - Dunajec Zbylitowska Góra 1 maja, 15:00