Na koniec z Ikarem.

W Odporyszowie zmagania w rundzie jesiennej zakończy Olimpia Wojnicz. Spotkanie z Ikarem odbędzie się w sobotę 14 października o godzinie 13:00.

Zespół Krzysztofa Kijowskiego w piętnastu spotkaniach wywalczył 9 punktów co daje mu szesnastą czyli przedostatnią pozycję w tabeli. Nasz najbliższy przeciwnik wygrał 2 spotkania, 3 zremisował a 10 przegrał, strzelając 32 gole przy stracie pięćdziesięciu pięciu.

Ikar w rundzie jesiennej 3 punkty zdobywał po wyjazdowym zwycięstwie nad Ciężkowianką 2:3 oraz domowej wygranej nad Unią Niedomice 5:2, podziałem punktów kończyło się jego spotkanie z KS Rzuchową 3:3 (d), Dąbrovią 3:3 (d) i LKS Szynwałd 1:1 (w). Na własnym boisku Odporyszowianie zdobyli 4 punkty - po jednym zwycięstwie i remisie oraz zaliczyli 6 porażek.

W ostatniej kolejce Ikar wrócił bez punktów ze Szczucina, gdzie przegrał z Wisłą 4:2.

Poprzednia konfrontacja Olimpii z drużyną z Odporyszowa zakończyła się zwycięstwem Ikara, który wygrał przy Warszawskiej 0:2.

Olimpia w ostatniej kolejce wysoko pokonała przy Warszawskiej Ciężkowiankę, strzelając jej 7 bramek. Drużyna Łukasza Kusiona ma na swoim koncie 16 punktów i zajmuję trzynaste miejsce w tabeli. Wojniczanie w sześciu wyjazdowych spotkaniach zaliczyli 3 zwycięstwa, 1 remis i dwie porażki co przełożyło się na 10 punktów.

Kolejka 17 - 14/15 listopada

Pauza: LKS Rzuchowa.