Siedem bramek Olimpii !

Wysokie zwycięstwo nad Ciężkowianką odniosła dzisiaj Olimpia, która pokonała w swoim ostatnim meczu w tej rundzie przy Warszawskiej, Ciężkowiankę Ciężkowice 7:2.

1:0

J.Radliński wrzuca piłkę z rzutu wolnego z bocznej strefy boiska, walkę w powietrzu wygrywa P.Chudoba a piłka ląduje pod nogami Bachary, który pewnym strzałem wyprowadza Olimpię na prowadzenie.

2:0

Ł.Kusion podaniem na wolne pole uruchamia D.Bacharę, który wygrywa pojedynek biegowy z obrońcą i podaje piłkę po ziemi w pole karne gości, tam po interwencji obrońcy piłka zatrzymuje się w okolicach piątego metra pod nogami K.Senderaka, który mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa wynik spotkania.

3:0

Piłkę w środku pola wślizgiem odzyskuje Ł.Kusion, przejmuję ją D.Bachara który świetnym prostopadłym podaniem jeszcze z własnej połowy boiska obsługuje P.Broda, ten wbiega w pole karne i strzałem w długi róg pokonuje Wilgę.

4:0

Goście wykonują wybicie z autu bramkowego, piłkę strąca P.Chudoba a w kierunku pola karnego wybija ją J.Radliński tam przy biernej postawie obrońców dobiega do niej K.Senderak, który strzałem głową lobuje wychodzącego bramkarza.

5:0

J.Hynek naciska próbującego wyprowadzić piłkę lewego obrońcę gości, ten niefrasobliwie wbiega w pole karne za mocno wypuszczając sobie piłkę, którą przejmuje K.Senderak i fauluje naszego napastnika, sędzia wskazuje na rzut karny, który chwilę później na bramkę zamienia D.Bachara.

6:0

Ł.Kusion zagrywa ze środka boiska do P.Brody, który mija obrońcę i wbiega w pole karne Ciężkowianki i wykłada piłkę do nadbiegającego D.Bachary, który lokuje piłkę w siatce, kompletując tym samym klasycznego hat-tricka.

6:1

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, niefortunną interwencje notuje W.Setlak, który przy próbie wybicia piłki głową odbija ją ręką, sędzia odgwizduje rzut karny a z jedenastu metrów nie myli się D.Bałut.

7:1

Rzut wolny podyktowany po faulu na Moskwie. Do piłki podchodzi Ł.Kusion i dośrodkowuje ją z boku boiska na długi słupek bramki, tam niespodziewanie odbija się ona od słupka i ląduje w bramce obok zdezorientowanego bramkarza.

7:2

Długie dokładne podanie z własnego pola karnego gości ląduje pod nogami M.Ruchwy, który sprytnym strzałem lobuje N.Wróbla, ustalając przy tym wynik spotkania.

Olimpia Wojnicz - Ciężkowianka Ciężkowice 7:2 (6:0)

D.Bachara 10', 42', 43' K.Senderak 23', 38', P.Broda 14', Ł.Kusion 70' - D.Bałut 50', M.Ruchwa 83'

N.Wróbel - J.Radliński (74' M.Migoń), W.Setlak, M.Kijak, H.Kowalski, D.Bachara (63 M.Moskwa), P.Chudoba, Ł.Kusion (84' E.Chudoba), J.Hynek, P.Broda (63' D.Sumara), K.Senderak (74' M.Uchwat)

P.Kwiecień, K.Migoń, M.Migoń, M.Moskwa, M.Uchwat, E.Chudoba, D.Sumara

Ciężkowianka Ciężkowice:

A.Wilga - F.Figas (46' M.Ruchwa), P.Flasiński, M.Sobol, D.Gwóźdź, D.Retel, B.Steczyński, A.Włudyka, K.Kapałka, K.Haraf, D.Bałut

M.Ruchwa

Wojniczanie po tej kolejce w dalszym ciągu zajmuję trzynastą pozycję w tabeli z szesnastoma zdobytymi punktami.

Ostatnim meczem Olimpii w rundzie jesiennej będzie spotkanie z Ikarem Odporyszów, z którym zespół Łukasza Kusiona zmierzy się w sobotę 14 listopada o godzinie 13:00 na wyjeździe.

Powiązana galeria: