Olimpia wznawia sezon. Na początek Dąbrovia!

W Dąbrowie Tarnowskiej rundę wiosenną zainaugurują zawodnicy Olimpii. Mecz z tamtejszą Dąbrovią odbędzie się w niedzielę 14 marca o godzinie 15:00.

Drużyna prowadzona przez Grzegorza Trzpita pierwszą część sezonu zakończyła na dziesiątej pozycji w tabeli z dwudziestoma dwoma punktami na koncie. Dąbrowianie jesienią wygrali 6 spotkań, 4 zremisowali i również 6 przegrali, strzelając rywalom 30 goli przy stracie 33.

Nasz najbliższy przeciwnik na własnym boisku w tym sezonie rozegrał 8 meczów z czego 3 zakończyło się zwycięstwem, jedno remisem a 4 porażką. Bilans bramkowy wynosi 13-19.

Dąbrowianie w ostatnim meczu przegrali u siebie z Wisłą Szczucin 0:2.

W jesiennej konfrontacji Olimpii z Dąbrovią, lepsi okazali się goście, którzy wygrali przy Warszawskiej 2:3. Bramki dla naszej drużyny Jakub Hynek i Maciej Kijak.

Wojniczanie pierwszą część sezonu zakończyli na trzynastym miejscu w tabeli z dziewiętnastoma zdobytymi punktami. Drużyna, którą w trakcie sezonu przejął Łukasz Kusion wygrała do tej pory 6 spotkań, jedno zremisowała i 9 przegrała. Strzelając 35 bramek przy stracie 37.

W spotkaniach wyjazdowych Olimpia zdobyła jesienią trzynaście punktów po czterech wygranych i dwóch remisach ponadto notując dwie porażki. Bilans bramek na wyjeździe to 17 goli zdobytych i 12 straconych.

Nasz zespół w lidze w dwóch ostatnich spotkaniach sięgnął po komplet punktów, po zwycięstwie nad Ciężkowianką u siebie 7:2 oraz wyjazdowej wygranej z Ikarem Odporyszów 0:2.

Kolejka 18 - 13/14 marca

Pauza: LKS Szynwałd.