Zaczynamy od porażki.

Bez punktów z Dąbrowy Tarnowskiej wrócili do Wojnicza zawodnicy Olimpii, którzy na inaugurację rundy wiosennej ulegli Dąbrovi 3:0.

1:0 42'

Po nieudanej pułapce offsaidowej w sytuacji sam na sam z Kwietniem znajduję się zawodnik Dąbrovi, jego strzał broni jeszcze nasz bramkarz lecz piłka szczęśliwie spada ona pod nogi Grabki, który z około dwunastu metrów kieruje ją do niemal pustej bramki.

2:0 44'

Po wrzutce z boku boiska piłka zostaje za krótko wybita z naszego pola karnego i momentalnie wraca pod nogi Wariasa, który nie zastanawiając się oddaje mocny strzał z około 14 metra, piłka odbija się jeszcze od nogi Kijaka i wpada pod poprzeczkę naszej bramki.

3:0' 90'+4

Trzecia bramka dla gospodarzy to konsekwencja dążenia naszej drużyny to zdobycia choćby honorowego gola. W samej końcówce spotkania po kontrze w sytuacji sam na sam z Kwietniem znajduję się Dudek, który mija naszego bramkarza i umieszcza piłkę w pustej bramce.

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Olimpia Wojnicz 3:0 (2:0)

A.Grabka 42'

M.Warias 44'

M.Dudek 90' +4

Żółte kartki:

D.Sendor, J.Kotwa - K.Migoń, W.Setlak, M.Kijak, B.Kuboń

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska:

P.Dynak - K.Woźniak, A.Maziarz (55' A.Majka), D.Sendor (62' H.Motyka), M.Kędzierski, M.Warias, M.Kozicki (74' P.Ptak), J.Kotwa, P.Lubera, D.Kaczówka, A.Grabka (55' S.Sas)

S.Sas, J.Leżoń, K.Kaczówka, H.Motyka, A.Majka, P.Ptak, M.Dudek

P.Kwiecień - K.Migoń (45' M.Radliński), W.Setlak, M.Kijak, B.Kuboń, D.Bachara (75' D.Kabat), P.Broda, J.Hynek, Ł.Kusion (65' M.Moskwa), H.Kowalski, K.Tadel (65' K.Senderak)

N.Sołtys, D.Kabat, M.Radliński, D.Sumara, M.Moskwa, K.Senderak

Drużyna Łukasza Kusiona mimo porażki utrzymała trzynastą pozycję w tabeli.

W następnej kolejce do Wojnicza przyjedzie Dunajec Zbylitowska Góra. Mecz zaplanowano na niedzielę 21 marca o godzinie 14:00. Przypominamy, że z powodu wprowadzonych obostrzeń, spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.