Ostatni mecz Olimpii przy Warszawskiej.

Ciężkowianka Ciężkowice będzie ostatnim zespołem z którym Olimpia zmierzy się w tej rundzie w Wojniczu. Spotkanie odbędzie się w niedzielę ósmego listopada o godzinie 13:00, bez udziału publiczności.

Drużyna Michała Ruchwy w czternastu spotkaniach zdobyła 5 punktów i zamyka tabelę ligi okręgowej. Ciężkowianie wygrali to tej por y jeden mecz, dwa zremisowali i doznali jedenastu porażek, strzelając rywalom 15 goli przy stracie trzydziestu dziewięciu.

Ciężkowianka bardzo kiepsko radzi w spotkaniach wyjazdowych, które wszystkie siedem przegrała, strzelając tylko jedną bramkę. Zwycięstwem w tej rundzie zakończyło się jej spotkanie z LKS Szynwałd 1:0, ponadto zremisowali z Dunajcem Zbylitowska Góra 3:3 oraz Tuchovią 2:2.

W ostatniej kolejce nasz najbliższy rywal przegrał u siebie z Wisłą Szczucin 2:4.

W poprzednim sezonie Wojniczanie pokonali przy Warszawskiej Ciężkowiankę 5:1 po dwóch trafieniach Pawłą Brody oraz dolach Konrada Senderaka, Kamila Tadla i Damiana Bachary.

Drużyna Łukasza Kusiona notuje obecnie serię dwóch porażek z rzędu, w ostatniej kolejce Olimpia przegrała "wygrane" jak się już wydawało spotkanie z LKS Ładną 5:4. Wojniczanie zajmują aktualnie trzynastą pozycję w tabeli z trzynastoma zdobytymi punktami.

Kolejka 16 - 7/8 listopada

Pauza: LUKS Skrzyszów.