Ważny mecz z Polanem.

W Żabnie swój kolejny mecz KEEZA Klasy Okręgowej rozegrają zawodnicy Olimpii Wojnicz, którzy zmierzą się z Polanem w najbliższą środę 19 maja o godzinie 18:00.

Zespół byłego trenera Olimpii, Macieja Smagacza po dwudziestu dwóch kolejkach znajduję się na czternastej pozycji z z pięciopunktową stratą do naszej drużyny, która jest trzynasta. Polan w tym sezonie wygrał 5 spotkań, 2 razy dzielił się punktami oraz 15 razy przegrywał. Bilans bramkowy naszego najbliższego rywala to 42 gole zdobyte do 68 straconych.

Żabnianie wiosną zdobyli cztery punkty, wygrywając z Unią Niedomice 1:0 oraz remisując z Zorzą Zaczarnie 1:1, oba spotkania rozgrywając na własnym boisku, ponadto przegrywali kolejno w meczach wyjazdowych z : Ikarem 3:1, LKS Szynwałd 3:1, Dunajcem Zbylitowska Góra 8:5 oraz w ostatniej kolejce z Wisłą Szcucin 4:1.

Polan zdecydowaną większość punktów zdobył w Żabnie gdzie odniósł 4 zwycięstwa oraz 1 remis, przy 1 zwycięstwie i remisie na wyjazdach.

W jesiennym meczu obu drużyn, pewne zwycięstwo przy Warszawskiej zaliczyła Olimpia, która wygrała 4:0 po golach Konrada Senderaka, Łukasza Kusiona, Damiana Bachary oraz trafieniu samobójczym.

Olimpia w ostatniej kolejce pauzowała, ale w swoim ostatnim spotkaniu wreszcie sięgnęła po komplet punktów, wygrywają w Niedomicach z Unią 0:3 po bramkach Kamila Tadla, Jakuba Hynka i Damiana Bachary. Drużyna Łukasza Kusiona znajduję się na trzynastym miejscu w tabeli ze zdobytymi dwudziestoma dwoma punktami.

Firma Remontowo-Wykończeniowa Józef Wróbel Tel: 506 640 360

Kolejka 29 - 19 maja