Wygrywamy w Niedomicach.
Swoje pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odniosła Olimpia, która pokonała na wyjeździe Unię Niedomice 0:3. Dla Wojniczan był to pierwszy komplet punktów od pięciu kolejek.
0:1
Kusion zagrywa prostopadłą piłkę w pole karne do Tadla, a ten strzałem w długi róg, wyprowadza Olimpię na prowadzenie.
0:2
Grzelak zagrywa piłkę na wolne pole do Brody ten dośrodkowywuje w pole karne, piłkę przedłuża jeszcze Tadel i spada ona pod nogi Hynka, który mając przed sobą całą bramkę na piątym metrze, pewnie podwyższa wynik meczu.
90'+1
0:3
Tadel uderza na bramkę, Pochroń broni strzał naszego napastnika ale jest bezradny wobec dobitki Bachary, który umieszcza piłkę pod poprzeczką.
Unia Niedomice - Olimpia Wojnicz 0:3 (0:2)
K.Tadel 14', J.Hynek 38', D.Bachara 90'+1
Unia Niedomice:
R.Pochroń - P.Mężyk, A.Chodoła, K.Bonior, A.Prokop, B.Wojcieszek, F.Solak, M.Hajdo, P.Banek, K.Pasierbek, B.Draguła
S.Solak, M.Jachym
N.Sołtys - K.Migoń, M.Kijak, W.Setlak, B.Kuboń, J.Grzelak (45' D.Bachara), P.Broda, Ł.Kusion, J.Hynek (85' D.Kabat), M.Uchwat (45' M.Migoń), K.Tadel
P.Kwecień, M.Migoń, D.Bachara, P.Zdeb, D.Sumara, D.Kabat
Olimpia w dalszym ciągu zajmuję trzynaste miejsce w tabeli z dwudziestoma dwoma punktami.
W najbliższej kolejce naszą drużynę czeka przymusowa pauza w rozgrywkach. Kolejne spotkanie rozegramy 19 maja o godzinie 18:00 z Polanem w Żabnie.
Więcej na:
www.olimpia-wojnicz.futbolowo.pl