Wracamy do gry !
Spotkanie z Zorzą Zaczarnie czeka w najbliższą sobotę zawodników Olimpii, którzy po decyzji o wznowieniu rozgrywek wracają na boiska KEEZA Klasy Okręgowej. Mecz odbędzie się o godzinie 16:30 na wyjeździe, bez udziału publiczności.
TOZPN zdecydował się na rozegranie wszystkich pozostałych kolejek sezonu, choć była też brana pod uwagę opcja z podziałem na grupy mistrzowską i spadkową. W wyniku tego większość spotkań będziemy grali w systemie środa/weekend, także nasz zespół jak i pozostałe drużyny czeka istny maraton spotkań w ciągu najbliższych 2 miesięcy.
Drużyna z Zaczarnia rozegrała dotąd 17 spotkań, w których zgromadziła 23 punkty co daje jej dziesiątą pozycję w tabeli. Nasz najbliższy rywal w tym sezonie zaliczył 6 zwycięstw, 5 remisów oraz 6 porażek, strzelając 30 bramek, przy stracie trzydziestu trzech.
Zorza na własnym boisku przegrała dotąd tylko raz, ulegając KS Rzuchowej 1:2, ponadto zaliczyła 4 zwycięstwa i 2 remisy.
W pierwszej kolejce rundy wiosennej Zaczarnianie przegrali na wyjeździe z LUKS Skrzyszów 1:0.
Jesienią w konfrontacji obu zespołów lepsza okazała się Zorza, która wywiozła z Wojnicza 3 punkty po zwycięstwie 2:3. Wojniczanie od 33' minuty grali w tym meczu w osłabieniu po czerwonej kartce M.Kijaka a gole dla naszej drużyny strzelali H.Kowalski i P.Chudoba.
Olimpia w jedynej rozegranej w tym roku kolejce przegrała w Dąbrowie Tarnowskiej z Dąbrovią 3:0. Zespół Łukasza Kusiona zajmuję trzynaste miejsce w tabeli z dziewiętnastoma zdobytymi punktami. Wojniczanie zdecydowanie lepiej w tej rundzie prezentują się w spotkaniach wyjazdowych gdzie zdobyli 13 "oczek".
Kolejka 24 24/25 kwietnia
Pauza: Unia Niedomice.