Z Wisłą Szczucin przy Warszawskiej.
Wisła Szczucin będzie pierwszym zespołem z którym Olimpia zmierzy się w rundzie wiosennej przy Warszawskiej. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 9 maja o godzinie 15:00.
Zawodnicy Jarosława Będkowskiego zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli i mają na koncie 41 punktów. W tym sezonie wygrali oni 13 meczy, 2 zremisowali i 5 przegrali, strzelając 49 bramek przy stracie 32.
Szczucinianie w trzech pierwszych wiosennych spotkaniach zdobywali komplety punktów, ogrywając kolejno Dunajec Zbylitowska Gorę i Tuchovię na wyjeździe po 0:1 oraz Unię Niedomice u siebie 7:1, zatrzymał ich dopiero w ostatniej kolejce GKS Gromnik, który wygrał u siebie 6:2.
Jesienią Olimpia pokonała Wisłę w Szczucinie 1:2, po golach Kamila Tadla i Damiana Bachary.
Wojniczanie przegrali dotychczas wszystkie wiosenne spotkania. W ostatniej kolejce musieliśmy uznać wyższość Dunajca Zakliczyn, który wygrał 8:3. Drużyna Łukasza Kusiona po dwudziestu kolejkach zajmuję trzynaste miejsce w tabeli z dziewiętnastoma zdobytymi punktami.
Przypominamy, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności.
Więcej na:
www.olimpia-wojnicz.futbolowo.pl
Firma Remontowo-Wykończeniowa Józef Wróbel
Nr.Tel: 506 640 360
Kolejka 27 - 8/9 maja
Pauza: Dunajec Zbylitowska Góra.
Tuchovia Tuchów - Pogórze Pleśna 8 maja, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Dunajec Zakliczyn 9 maja, 17:00